Spojte Vaše sny s prostredím, v ktorom môžu rozkvitnúť.

Kúpele Sliač sú obklopené čarovnou prírodou, ktorá svoje bohatstvo zdieľa s návštevníkmi každý deň. Blahodárne účinky kúpeľných procedúr, pestrosť programu a výnimočnosť prostredia vytvárajú ideálne zázemie aj väčším podujatiam, s ktorých prípravou Vám radi pomôžeme. Spojte svoj pracovný pobyt s kúpeľnými benefitmi alebo si vychutnajte ikonickosť prostredia nielen počas Vašej oslavy, ale aj po nej. Radi Vám sprostredkujeme podujatie podľa Vašich predstáv.


Pre firmy

Zorganizujte u nás konferencie, kongresy, fóra, teambuildingy, firemné akcie či Vianočné večierky... Dojem dotvorí kvalitný servis a rozmanitá ponuka na mieru.

Viac

Pre rodiny

Vytvoríme zázemie pestrým rodinným spomienkam - pomôžeme Vám zorganizovať oslavy, svadby, krstiny či kary... Cíťte sa u nás ako doma a vychutnajte si svojich hostí bez starostí navyše.

Viac

Pre skupiny

Pozývame Vás do priestorov s atmosférou a kvalitnými službami. Rezervujte si dátum a priestor pre Vašu Stužkovú, Venček, Ples či Promócie.

Viac


PROSTREDIE

Rozľahlý areál Kúpeľov Sliač a tunajší lesopark ponúkajú ideálne zázemie rôznorodým športovým a voľnočasovým aktivitám, ktoré sú ideálne pre TEAMBUILDINGY. Je krásnym priestorom aj pre zachytenie čarovných momentov, ktoré sú pre Vás dôležité. Park plný zážitkov je nasýtený možnosťami, výzvami a príležitosťami aj pre Vás. Ponuka športovo-zábavných aktivít je pestrá a bohatá.
 

GASTRONÓMIA

Lahodná a vyvážená strava ide ruka v ruke s kúpeľným prostredím, ktoré má za cieľ regenerovať, osviežiť a dodať sily. Vychutnajte si rôzne a pestré variácie jedál, cateringu na mieru a plnohodnotných chutí v spojení so servisom najlepšej kvality. Ľudia so srdcom na správnom mieste, úsmevom a odhodlaním Vás budú sprevádzať počas Vášho pobytu, eventu či väčšieho podujatia.

UBYTOVANIE

Kúpeľný hotel Palace*** je rovnako ako park vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku, ktorá Vás zaujme nezameniteľnou eleganciou architektúry funkcionalizmu a očarí svojou dobovou atmosférou. Ubytovanie poskytujú Kúpele Sliač v hotelových izbách viacerých štandardov, ktoré v nedávnej dobe prešli modernizáciou.


Kontaktujte nás

+421 917 475 504

eventy@kupelesliac.sk