Divadelné predstavenie Sex pre pokročilých

Registrácia bola ukončená.

Divadelné predstavenie Sex pre pokročilých

Popis
510 510 people viewed this event.

Mestské kultúrne stredisko Sliač Vás pozýva na divadelné predstavenie divadla Nová scéna SEX PRE POKROČILÝCH
Miesto : KINO PALACE KÚPELE SLIAČ
Vstupné: 21,- €; 19,-€
Predpredaj vstupeniek: Mestské kultúrne stredisko Sliač ul. Kúpeľná 11, TICKETPORTAL: https://www.ticketportal.sk/event/SEX-PRE-POKROCILYCH
Bližšie informácie : msks.sliac@gmail.com, 045/5442202, 0907838813(prac.deň)

Anotácia: Alica a Miky sú pár, ktorí žijú v spoločnom manželstve už vyše dvadsaťpäť rokov. Deti im vyleteli z rodinného hniezda a oni sa ocitli v situácii, ktorú poznajú tisíce párov v ich veku: plamene lásky a vášne oslabli, oheň ich vzájomného súžitia vyhasol.
Alica sa s týmto stavom nechce zmieriť, a preto prinúti Mikyho objednať na víkend luxusný hotelový apartmán a sama si kúpi príručku „Sex pre pokročilých“. Podľa jej jednotlivých lekcií a „cvičení“ sa snaží nájsť zmysel a novú náplň ich partnerského vzťahu. Stratenú cestu k sebe samým. Znovu objavovanie vlastných túžob a protikladné životné očakávania manželov sú zdrojom konfliktov, hádok, ale aj množstva komických situácií.
Pozývame Vás na herecký koncert dvoch protagonistov umeleckého súboru nášho divadla. Na predstavenie, v ktorom sa možno aj sami spoznáte. Nájdete v ňom vlastný život. Dilemy a situácie, ktoré prežívate; otázky, ktoré si sami kladiete. A možno si po jeho vzhliadnutí poviete, že mierne šteklivý názov tejto hry nie je tým, čo ste od neho očakávali.
Predstavenie je určené pre divákov od 15 rokov.
Premiéra: 12. február 2022 – Štúdio Olympia, Divadlo Nová scéna
» predstavenie vhodné pre divákov od 15 rokov
» inscenácia obsahuje expresívne výrazy

 

Dátum a čas

30.05.2023 19:00
 

Lokalita

 

Typ podujatia

Zdieľať