Pre firmy

Váš event, konferencia či kongres, fórum alebo školenie zastrešíme komplexne. Lahodná gastro ponuka, profesionálny catering, ikonické priestory architektúry funkcionalizmu, personál plný nápadov a ľudský prístup sú základom pre úspešnú spoluprácu. Okrem profesionálneho a nápaditého spracovania, komplexnej audiovizuálnej techniky a gastronomických zážitkov, sa Vaši klienti či hostia môžu v prípade záujmu tešiť bonusovým balíčkom vo forme pravej kúpeľnej atmosféry a zážitkom z procedúr.
Vytvorte zázemie Vašim firemným cieľom, aktivitám a kontaktom. Pre špecifikáciu možností rezervácie priestorov či rozmanitých možností sedenia a servisu v ponuke na mieru nás neváhajte kontaktovať.

Prečo si vybrať Kúpele Sliač


Lokalita

Prostredie v lone prírody, blízkosť služieb a skvelá dostupnosť z R1.

Park

Kúpeľný park je ideálny pre aktivity šité na mieru Vášmu podujatiu.

Priestory

Široké spektrum variácii a vysoká kapacita priestorov, v ktorých zažiarite.

Gastronómia

Lahodná strava na mieru pre Vás a Vašich hostí.

Ubytovanie

Kúpeľný hotel Palace*** poskytuje ubytovanie v rôznych štandardoch izieb.

Relax

Široké spektrum služieb vieme dimenzovať Vašim potrebám a potrebám Vašich hostí.

Všetko pre Váš biznis


Konferencie

Plánujete realizovať školenie, fórum, posedenie s Vašimi obchodnými partnermi alebo realizujete konferenciu, pre ktorú potrebujete priestory s väčšou kapacitou? Vyberte si z našich variabilných riešení.

Teambuildingy

Kúpeľné prostredie môže Vašim zamestnancom sprostredkovať nielen kúpeľné zážitky, relax a regeneráciu. Široká ponuka športovo-zábavných aktivít, rozsiahly park a lesopark s termálnym kúpaliskom a veľkorysým priestranstvom môže byť ideálnym prostredím na vytvorenie uvoľnenej atmosféry.

Eventy

Podujatia sú prispôsobené Vašim požiadavkám. Priestory sú k dispozícii na prenájom samostatne, ako aj s celkovým balíkom služieb na kľúč - od cateringu, obsluhy, audiovizuálnej techniky, po výzdobu a prípravu sály.

Pracovné obedy

Vychutnajte si pracovné stretnutie alebo poradu v prostredí, kde máte priestor pre spoločný teaming-up, uvoľnenú atmosféru a neformálny rozhovor. Radi Vám, Vašim kolegom alebo partnerom pripravíme obed, brunch či raňajky, na ktorých môžete nerušene prejsť pracovné témy alebo si dopriať zmenu prostredia a spoločný oddych.


Kontaktujte nás

+421 917 475 504

eventy@kupelesliac.sk