Pre rodiny

Vytvárame zázemie pestrým rodinným spomienkam. Cíťte sa u nás ako doma a vychutnajte si svojich hostí bez starostí navyše.
Rodinné stretnutia sú výnimočné v akejkoľvek etape života. Spájajú, vytvárajú priestor ďalším spoločným zážitkom a upevňujú vzťahy. Podeľte sa so svojimi blízkymi o radosť i smútok, ktoré Vás v živote stretli, a venujte si spoločne priestor, ktorý je štedrý a intímny zároveň.

Všetko pre Vaše výnimočné momenty


Svadby

Výnimočné miesto – výnimočné momenty. Povedzte si svoje ÁNO na mieste plnom histórie, ktoré hostilo nielen velikánov ale mnoho veľkých momentov. Budeme radi súčasťou aj toho Vášho.
Pozvite svojich najbližších do priestorov plných štedrosti, ľudskosti a prvotriednych služieb. V Kúpeľoch Sliač je Vaše srdce na správnom mieste.

Oslavy

Nenechajte si ujsť chvíľu, kedy rodina zasadne spolu za jeden stôl pri príležitosti jubileí, výnimočných životných míľnikov či krstu. Využite možnosť prenájmu priestorov s atmosférou a službami, s ktorými budete mať istotu, že sa už o nič nepotrebujete postarať. Vychutnajte si Vašu oslavu naplno, prítomne a bez starostí. Podujatia Vám radi zrealizujeme na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Rozlúčka s milovaným

Hľadáte intímne prostredie, kde Vaše spomienky môžu rozkvitnúť aj pri menej veselých chvíľach a príležitostiach? Vášmu rodinnému stretnutiu v podobe karu vytvoríme miesto, ktoré pokorne a nenútene necháva priestor Vám a Vašim hosťom na spomínanie, smútok i spoločné rozhovory.


Kontaktujte nás

+421 917 475 504

eventy@kupelesliac.sk