Pre skupiny

Vychutnajte si podujatia, ktoré sa v živote už neopakujú, naplno a bez starostí. Pozývame Vás do priestorov s atmosférou a kvalitnými službami. Rezervujte si komfortné zázemie pre Vaše komerčné či súkromné podujatie. Veľký parket, pódium s dobrou akustikou aj vysoká kvalita cateringu budú základom pre spokojnosť Vás a Vašich hostí. Zúročte z našich ponúkaných služieb a servisu na mieru, a užite si noc plnú tanca, lahodných chutí a zdieľanej radosti v Kúpeľoch Sliač.

Všetko pre Vaše oslavy


Stužkové a Venčeky

Štúdium na strednej škole je obdobím rozkvetu a rastu. Vychutnajte si príležitosti pre oslavy Vašich míľnikov a spolu so svojimi spolužiakmi vytvorte zázemie výnimočným oslavám na mieste s kvalitnými službami a možnosťami aj pre náročnejšie zadania. Dajte priestor detailom a z Vášho srdcového podujatia v Kúpeľoch Sliač spoločne vytvoríme nezabudnuteľný večer.

Promócie

Vyvrcholenie Vášho študijného obdobia sa nezaobíde bez oslavy. Vychutnajte si príležitosť, kedy Vaša snaha zažiari. Využite možnosť osláviť svoje životné úspechy a míľniky pri lahodnom obede alebo chutnom koláčiku. Pozvite svojich najbližších, aby sa mohli tešiť s Vami, pretože aj v tomto prípade platí, že šťastie chutí sladšie, keď sa zdieľa.

Plesy

Vytvorte Vášmu podujatiu zázemie, kde bude mať príležitosť rozžiariť sa v plnej kráse, štedrosti a kvalite služieb. Osviežením zimnej sezóny sú práve plesy. Príďte si vychutnať kvalitný servis a lahodný catering, a potešte sa spolu s Vašimi hosťami z večera plného dobrej hudby, tanca, príjemných rozhovorov či štedrých výhier v tombole.


Kontaktujte nás

+421 917 475 504

eventy@kupelesliac.sk