Masáže

Regenerácia organizmu po náročnom dni pôsobí blahodarne nielen na organizmus, ale aj myseľ. Celkové uvoľnenie tela a jeho reštart dodávajú organizmu potrebnú silu. Masáže sú jednou z možností, ako si dopriať regeneráciu v ikonickom kúpeľnom prostredí. Profesionálny prístup a prostredie plné skúseností je k dispozícii nielen kúpeľným hosťom, ale aj širokej verejnosti. Vychutnajte si u nás medovú, klasickú, reflexnú či aroma masáž.

 

Cenník procedúr


Klasická masáž

Súčasťou kúpeľných procedúr je aj uvoľnenie organizmu prostredníctvom masáže. Táto procedúra je k dispozícii aj verejnosti, ktorá ju môže využívať v prípade rezervácie . Klasická masáž je našou dlhodobou procedúrou, ktorá má liečivé účinky a dopĺňa kúpeľnú liečbu.
Klasická masáž je sústava masážnych hmatov ktoré s liečebným zameraním vykonáva masér na tele pacienta, čím navádza miestny aj celkový účinok. Klasická masáž CELKOVÁ je aplikovaná na celé telo. Klasická masáž ČIASTOČNÁ je aplikovaná na časť tela pacienta podľa predpisu lekára.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná diagnostika a liečba vychádza z poznania vzťahov medzi reflexnými plôškami na nohách a príslušnými orgánmi. Využitím týchto vzťahov ovplyvňujeme funkciu vnútorných orgánov. Túto liečbu nazývame reflexná.

Medová masáž

Medová masáž je luxusná procedúra, ktorú terapeuti používajú na upokojenie tela a mysle. Ako hlavnú zložku používajú med, ktorý poskytuje jedinečný zážitok pre každého klienta. V súčasnej dobe naberá med a medová masáž na obľúbenosti vďaka svojim antioxidačným účinkom. Med doplní svalom potrebné minerály a naštartuje spaľovanie tukov.
Zvýšenú pozornosť masér venuje materským znamienkam a pigmentovým škvrnám aby sa nepodráždili alebo nepoškodili. Preto sa tieto oblasti pri masáži obchádzajú.
Medová masáž sa tiež neaplikuje na tvár, brucho a v oblasti hrudníka. Na horných a dolných končatinách sa med vtiera len v oblasti veľkých kĺbov. Škodliviny, ktoré sa nachádzajú v dolných končatinách, vytiahne masáž chrbta smerom hore.

Aroma masáž

Aroma masáž je veľmi jemná, oddychová, až uvoľňujúca procedúra, ktoré je vhodná najmä pri bolestiach chrbta a tela, v dôsledku každodenného preťaženia a stresovania organizmu. Táto masáž využíva relaxačný olej, a samotná procedúra je doprevádzaná vhodnou hudbou, ktorá navodí tú správnu atmosféru, pomôže pri uvoľnení tela, svalov, mysle, intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a má upokojujúci účinok.
Jednotlivé oleje blahodarne pôsobia na Vaše zmysly a orgány. Čuchovým aparátom vône pôsobia cez centrálny nervový systém relaxačne na celý pohybový aparát. Nemenej výrazný je antistresový účinok, pôsobenie na kožný a dýchací aparát.


Kontaktujte nás

+421 917 148 050, +421 917 148 051