Dopravte sa na Otvorenie leta komfortne a ekologicky!

VLAKY 🚂

V sobotu 18. mája 2024 bude po celý deň až do polnoci na trase Banská Bystrica – Zvolen – Banská Bystrica premávať BEZPLATNÁ VLAKOVÁ DOPRAVA. Využite tento pohodlný a k životnému prostrediu šetrný spôsob prepravy.

KYVADLOVÁ DOPRAVA 🚌

Pre cestujúcich vlakom aj tých, ktorí využijete záchytné parkoviská pre svoje automobily máme pripravenú BEZPLATNÚ KYVADLOVÚ DOPRAVU.

AUTOBUSY budú premávať v ½ hodinových intervaloch od záchytných parkovísk cez mesto až do kúpeľného parku.

TURISTICKÝ VLÁČIK bude od 14:00 do 20:00 hod. premávať v ½ hodinových intervaloch a zvážať návštevníkov z vytýčených zastávok v meste Sliač (začína na námestí od parkoviska za COOP Jednota).

AUTOMOBILOVÁ DOPRAVA 🚗

Parkoviská Kúpeľov Sliač v tento deň nebudú verejnosti dostupné, rovnako nebude možné parkovať ani na ceste pozdĺž areálu kúpeľov.

Záchytné parkoviská sa budú nachádzať V BLÍZKOSTI CIVILNÉHO LETISKA Sliač (k dispozícii do 23:00 hod., autá tu nesmú parkovať do nasledujúceho dňa) a druhé PRI ŽELEZNIČNEJ STANICI. Kyvadlová doprava zabezpečená autobusmi SAD Zvolen bude odtiaľto premávať v polhodinových intervaloch.

Vstup na podujatie je ZDARMA!

 

Plagát

Program


Tanečná skupina CreDance

Vojenská hudba Banská Bystrica

Billy Barman a SĽUK

ZÁ(HRA)DA Workshopy pre deti

ZÓNA 81

Kapela Akustika

DVE ROZPRÁVKY NA BRUŠKU

Výstava Krása v kroji

Jazda vláčikom

Maľovanie na tvár

Skákacie hrady

Mapa podujatia


Doprava


Vaša dobrovoľná podpora Kúpeľov Sliač


Pomocou tohto QR kódu môžete podporiť podujatia v Kúpeľoch Sliač a rozvoj kúpeľného parku. Dobrovoľný príspevok zrealizujete prihlásením sa do aplikácie Vašej banky, oskenovaním QR kódu a zadaním dobrovoľnej výšky platby.

Buďte nám aj Vy podporou. Dobrovoľný príspevok na rozvoj podujatí a kúpeľného parku nám pomôže v starostlivosti o poklady, ktoré na Sliači máme, a o ktoré sa s Vami chceme aj naďalej deliť.

Kúpele Sliač sú tu naozaj pre všetkých!

V Kúpeľoch Sliač sa snažíme organizovať také podujatia, aby vedeli zaujať, potešiť a naplniť skutočne všetkých. Rodiny s deťmi, milovníci histórie, kvalitného divadla či filmu – všetci sú pre nás rovnako hodnotnými návštevníkmi. Väčšinu podujatí, ktoré organizujeme, podporujú aj iné subjekty, bez ich pomoci a podpory by nebolo v našich silách pripravovať tak kvalitný program.
Kúpeľný park je zároveň miestom Vašich návštev. Najmä cez víkendy k nám prichádzate na prechádzku, za športom či oddychom s najbližšími. Starostlivosť a rozvoj kúpeľného parku, jeho drevín, chodníčkov, jazierok či  altánkov, je pre nás jednou z priorít.

Vaša podpora je pre nás záväzkom starať sa o zverené poklady, ktoré budeme aj naďalej svedomito rozvíjať.

ĎAKUJEME.

Kúpele Vášho srdca