UBYTOVANIE PRE VÁŠ TÍM

Spojte Vaše sny s prostredím, v ktorom môžu rozkvitnúť.

Cena pobytu od

60€ /noc

Rezervovať pobyt

Detail pobytu:

Kúpeľný hotel:

PALACE***

Lekár:

bez lekárskej prehliadky

Ubytovanie:

podľa vybraného typu izby

Procedúry:

možnosť dokúpenia

Dĺžka pobytu:

individuálny

Strava:

podľa individuálnych preferencií

Vytvorte zázemie Vášmu podujatiu

Vychutnajte si Váš event, teambuilding, konferenciu či kongres, fórum alebo školenie pohodlne a s istotou, že  nemusíte nikam šoférovať. Nasajte čaro prostredia a objavte silu kúpeľných pokladov napríklad aj v na mieru šitých balíčkoch procedúr pre Vás a Vašich hostí. Spojte Vaše podujatie s ubytovaním, spoznávaním regiónu aj budovaním firemných vzťahov. 

Zázemie Vašim formálnym aj menej formálnym stretnutiam vytvorí pravá kúpeľná atmosféra. Lahodná gastronómia, profesionálny catering, ikonické priestory architektúry funkcionalizmu, personál plný nápadov a ľudský prístup sú základom pre úspešnú spoluprácu. Široké spektrum variácii a riešení na mieru, vysoká kapacita priestorov sú základom pre Vašu spokojnosť bez nutnosti nečakaných kompromisov. Kúpeľný hotel Palace*** je vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku, a poskytuje ubytovanie pre hostí v rôznych štandardoch izieb.

Viac

Pre firmy


Využiť môžete aj ponuku našich komplexných balíkov služieb pre rekondičné pobyty. Kúpele Sliač sa špecializujú práve na poskytovanie profesionálnej kúpeľnej liečby, a práve preto Vám pripravujeme špeciálne balíky služieb za zvýhodnené ceny. Čím viac nocí u nás strávite, tým nižšiu cenu za noc zaplatíte. Ako zamestnávateľ môžete s našimi kúpeľmi nadviazať aktívnu spoluprácu. Rekondičné či preventívne pobyty pre vašich zamestnancov vieme ušiť na mieru, podľa očakávaní a predstáv.

Objavte čaro regiónov, odkryte ich potenciál a využite ich zdroje. Cestujte a objavte príležitosti, ktoré Slovensko ponúka, a o ktoré sa delí. V našich kúpeľoch Vás čakajú vysoko účinné liečebné procedúry, ústretový a ľudský prístup personálu či unikátna atmosféra nádherného Kúpeľného parku plného možností pre aktívne trávenie voľného času.

Pre nezáväznú ponuku nás kontaktujte:
+421 918 853 935
eventy@kupelesliac.skPríplatky klientov | 2023

Všetky ostatné poplatky za extra služby spojené s ubytovaním nájdete vo Všeobecných obchodných podmienkach na www.kupelesliac.sk. Cena neobsahuje daň z ubytovania mestu Sliač 1,50 €/osoba/noc pobytu. ZŤP 0,50 €/osoba/noc pobytu. Ceny sú uvedené na izbu/noc a obsahujú DPH. Kúpele Sliač a.s. si vyhradzujú právo na zmenu cien počas doby platnosti cenníka.

Typ izby Štandard Cena za ubytovanie
Jednolôžková izba 60 €
Dvojlôžková izba 80 €
Dvojlôžková izba Štandard + 90 €
Apartmán dvojlôžkový 100 €
Apartmán štvorlôžkový 120 €
Stravovanie formou bufetových stolov
Jedáleň pre samoplatcov 11 €/raňajky/1 osoba
11 €/obed/1 osoba
11 €/večera/1 osoba
33 €/plná penzia/1 osoba
Parkovné 3 €/deň

Referencie pobytu

"V priestoroch Kúpeľov Sliač sme organizovali produktové školenie pre našich autorizovaných dealerov zo Slovenska. Poloha hotela v strede republiky bola pre naše potreby ideálna.

Husqvarna Česko s.r.o.

„Krásne prostredie, udržiavaný nádherný park, zeleň a kvety. Všetci zamestnanci, čo sa starajú o okolie, park, čistotu a celkový chod kúpeľov. Ďakujem“

Bibiana S.

„Prostredie a starostlivosť ako z rozprávky. S manželom sme boli veľmi spokojní"

Zuzana a Ivan L.

Nezáväzná rezervácia

  Pobyt

  Zvolený pobyt

  Dátum príchodu

  Dátum odchodu

  Počet nocí:

  datedatedays

  Ubytovanie  Fotogaléria izby  Fotogaléria izby  Fotogaléria izby  Fotogaléria izby  Fotogaléria izby

  Počet osôb

  Osobné údaje

  Meno Priezvisko

  Spoločnosť

  Email

  Telefón

  Správa

  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

  Podobné Pobyty v Sliači

   • ubytovanie podľa typu izby
   • stravovanie podľa výberu

   UBYTOVANIE PRE VÁŠ TÍM

   od 60€ /noc

   Pre firmy