Čarovná zima v Kúpeľoch Sliač

Autor článku:
Kúpele Sliač

Kúpele Sliač patria medzi najstaršie kúpeľné miesta na Slovensku. Vysoká návštevnosť počas tohto leta svedčí o obľube tohto čarovného miesta. Preto po troch sezónach sprístupňujeme naše služby širokej klientele aj počas zimy. Využite možnosť vychutnať si zimu v príjemnom kúpeľnom prostredí, ktoré zahreje na tele aj duši, prostredníctvom zvýhodnených pobytov v Kúpeľoch Sliač vo forme aktuálne spustenej “first moment” ponuky s tematickým názvom “Čarovná zima”. 

Kúpele Sliač v sezóne 2023 vytvorili zázemie pútavým podujatiam, piknikom, stretnutiam a pestrým aktivitám v prírode či na termálnom kúpalisku. Bohatý program pripravovaný pre rôzne vekové kategórie, lahodná gastronómia aj novinky v procedúrach prilákali klientelu nielen z blízka, aj aj z ďaleka. Z našich kúpeľov v lone prírody sa stáva modernejšia a vyhľadávanejšia destinácia, ktorá Vás zaujala hudobnými vystúpeniami rôznych žánrov, športovými možnosťami a v neposlednom rade kvalitnými procedúrami pre kúpeľných hostí, ako aj jednodňových návštevníkov. Váš záujem a spätná väzba vytvárajú zázemie práve pre rozvoj kúpeľných možností, ktoré Vám prinášame pravidelne. Medzi ne okrem revitalizácie okolia a rozširovaniu ponuky patrí aj kontinuálny prechod do zimnej sezóny. Veríme, že táto novinka učaruje milovníkom kúpeľného prostredia, ako aj organizátorom plesov a iných súkromných podujatí.

 

Zázemie pre zdravie, zážitky a spoločný čas

Funkcia kúpeľného prostredia nie je len vo vytváraní zázemia v oblasti ozdravovacieho procesu či prevencie. Výnimočnosť tohto miesta, jeho historická dôležitosť a tiež blízkosť v spoločenskej rovine, spĺňajú úlohu v oblasti kultúrneho a spoločenského života. Kúpele Sliač patria medzi unikátne svetové kúpeľné miesta plné histórie. Aj vy sa môžete pripojiť k významným dejateľom, ktorí toto prostredie vnímali ako inšpiráciu, posilnenie a uvoľnenie na tele aj duchu. Využite najlepšiu ponuku v roku a jej zvýhodnené ceny v balíčku Čarovná zima, a darujte sebe či svojim blízkym pod stromček to najkrajšie. Darujte si zdravie a spoločne strávený čas. - Investujte do budúcnosti. Nezabúdame totiž, že čas a zdravie sú najkrajšími darmi, ktoré liečia nielen telo, ale aj srdce. 

 

Nadčasové rozhodnutia nevyjdú z módy

Vyváženosť v pracovnom a súkromnom živote, ako aj medzi aktivitami a povinnosťami, je dnes dôležitá rovnako pre fyzickú, ako aj psychickú pohodu. Vytvorte si spolu s nami zážitky aj v zimnej sezóne a nenechávajte si novoročné predsavzatia na poslednú chvíľu. Začať môžete už teraz! Čas na oddych je dôležitý v akomkoľvek období roka.

 

Zima ako z rozprávky 

V zimnej sezóne 2023 si budete môcť vychutnať bohatú ponuku pre kúpeľné aj voľnočasové aktivity. Veríme, že si tento priestor vychutnáte spoločne s Vašimi blízkymi a v kúpeľnom prostredí budete mať príležitosť zrealizovať kopu vysnívaných aktivít. Kúpeľné procedúry plné tepla zahrejú tak, aby ste po kúpeľnej liečbe boli nielen plne zrelaxovaný, ale tiež zregenerovaný. Vychutnajte si romantiku zimy v prostredí, ktoré lieči a inšpiruje. Staňte sa súčasťou príbehov a vyťažte z kúpeľného prostredia pre seba maximum.

Vianoce v Kúpeľoch Sliač

Adventný čas vytvára priestor pravej vianočnej atmosfére. Labužníkov poteší vianočné menu, punč či hriatô, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou adventného času a spoločenských stretnutí. Prostredie zútulní Betlehem, vianočné stromčeky v exteriéri kúpeľov, vianočné koncerty a tradície či lákavá ponuka pestrého programu počas adventných víkendov. Pozývame Vás na vianočnú komédiu DARČEK s Andreou Profantovou a Mariánom Labudom. Vašu návštevu môžete spojiť aj s tradíciami Vianočných trhov - nákupom a podporou regionálnych trhov s tradičnými produktami.  Spolupráca je pre nás podnetná, a preto aj v tomto období roka vytvárame priestor na realizáciu umelcom a regionálnym inštitúciám v tvorbe spoločného priestoru, ktorý má za cieľ nielen tešiť, ale privodiť to pravé čaro Vianoc. Tradície sú s týmto miestom späté, sú súčasťou lokálneho turizmu a tiež služieb, ktoré Vám denno-denne poskytujeme. Vytvárame priestor nielen Vašim záujmom, ale aj víziám a plánom. Aj v priebehu Vianočného obdobia bude mať verejnosť a firmy k dispozícii priestory na objednávku pre väčšie či menšie rodinné a firemné posedenia a Vianočné večierky.

Darujte si pri príležitosti obdobia obdarovania a predsavzatí tú najvzácnejšiu komoditu - čas a zdravie. Vychutnajte si Vianočný večierok s kolegami či firemnými partnermi, víkendový únik s blízkymi alebo pobyt plný zdravia počas intenzívnejšej kúpeľnej liečby ako samoplatca. Využite našu First moment ponuku Čarovná zima alebo darčekový poukaz, a vychutnajte si pobyt v lone zimnej prírody, ktorý reštartuje.

Podobné články