Spojte Vaše sny s prostredím, v ktorom môžu rozkvitnúť.

Autor článku:
Kúpele Sliač

Kúpele Sliač sú perlou slovenského kúpeľníctva vďaka výnimočnej sile prírody. Tunajšie minerálne pramene sú skutočným slovenským unikátom. Celkom prirodzene ich dopĺňa aj prostredie, ktoré je symbolom skutočnej pohody, oddychu či výnimočných chvíľ. Práve týmto chvíľam tvoríme v Kúpeľoch Sliač kvalitné zázemie našimi službami, pestrou ponukou a ľudským prístupom. Sme súčasťou Vašich malých aj veľkých momentov. Cíťte sa u nás ako doma a vychutnajte si svojich hostí bez starostí navyše.

Kúpele Sliač sú obklopené čarovnou prírodou, ktorá svoje bohatstvo zdieľa so svojimi návštevníkmi každý deň. Blahodarné účinky kúpeľných procedúr, pestrosť programu a výnimočnosť prostredia vytvárajú ideálnu kombináciu, ktorá môže dotvoriť atmosféru aj Vášmu plánovanému podujatiu. Prepojte rodinné či priateľské stretnutie s kúpeľnými benefitmi a vychutnajte si ikonickosť prostredia nielen počas Vašej oslavy, ale aj po nej. Radi Vám sprostredkujeme podujatie podľa Vašich predstáv.

PROSTREDIE, KTORÉ PODČIARKNE VAŠU VÝNIMOČNOSŤ

Rozľahlý areál Kúpeľov Sliač a tunajší lesopark ponúkajú ideálne zázemie väčším, no tiež intímnejším podujatiam, akými je napríklad svadba.  Kúpeľný park je krásnym priestorom pre zachytenie čarovných momentov, ktoré sú pre Vás dôležité. Park plný zážitkov je nasýtený možnosťami a príležitosťami ako pre svadobný obrad v prírode, tak aj pre čarovné svadobné fotenie v jeho areáli.

 

GASTRONÓMIA, KTOREJ KORENÍM SÚ ĽUDIA SO SRDCOM

Lahodná a vyvážená strava ladí s kúpeľným prostredím. Moderné prevedenie a pestrosť chutí sú prepojené so servisom najlepšej kvality. Catering na mieru s pestrou variáciou jedál splní Vaše požiadavky a naplní očakávania. Atmosféru však dopĺňajú najmä ľudia. Ľudia so srdcom na správnom mieste, úsmevom a odhodlaním Vás budú sprevádzať počas Vášho pobytu či plánovaného eventu.

UBYTOVANIE PRE VÁS A VAŠICH HOSTÍ

Kúpeľný hotel Palace*** je rovnako ako park vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku, ktorá Vás zaujme nezameniteľnou eleganciou architektúry funkcionalizmu a očarí svojou dobovou atmosférou. Ubytovanie poskytujú Kúpele Sliač v hotelových izbách viacerých štandardov, ktoré v nedávnej dobe prešli modernizáciou.

 

ZÁZEMIE PESTRÝM RODINNÝM SPOMIENKAM

Rodinné stretnutia sú výnimočné v akejkoľvek etape života. Každá z príležitostí zachytáva iné momenty, míľniky či radosti. Vytvára priestor ďalším spoločným zážitkom a upevňuje vzťahy. Podeľte sa so svojimi blízkymi o radosť, ktorú zažívate, a venujte si spoločne priestor, ktorý je štedrý a intímny zároveň, pri spoločnom obede, prechádzke či víkendovom pobyte.

 

SVADBA POD HOLÝM NEBOM ALEBO HONOSNÝMI LUSTRAMI

Povedzte si svoje ÁNO na mieste plnom histórie, ktoré zažilo nielen velikánov, ale aj mnoho významných udalostí. Budeme radi súčasťou aj toho Vášho. Pozvite svojich najbližších do priestorov s atmosférou podčiarknutou kvalitnými službami. Váš životný moment pre Vás pripravíme na kľúč.

ZDIEĽAJTE SVOJU RADOSŤ A OSLÁVTE ŽIVOT S NAJBLIŽŠÍMI PO VAŠOM BOKU

Čas, kedy rodina zasadne spolu za jeden stôl je už samotnou oslavou. Spomaľte rozcestované a rýchle dni pozvánkou pre Vašich blízkych do kúpeľného prostredia s prvotriednymi službami s dušou, s ktorými budete mať istotu, že sa už o nič nepotrebujete postarať. Vychutnajte si Vašu oslavu naplno, prítomne a bez starostí.

 

V Kúpeľoch Sliač nájdete zázemie pre Vaše srdcové momenty. Servis vysokej kvality a možnosť organizácie podujatia na kľúč Vás odbremení od stresu a neistoty. Budeme sa tešiť, ak budeme mať príležitosť byť súčasťou Vašich vysnívaných momentov. Otázky a rezervácie realizujte telefonicky: +421 917 475 504 alebo emailom: eventy@kupelesliac.sk

3D prehliadka priestorov spoločenskej dvorany

3D prehliadka areálu kúpeľov a kúpeľného parku

 

Podobné články