Jesenný reštart

Povzbuďte svoje telo a myseľ, po náročných dňoch.

Autor článku:
Kúpele Sliač

test obrazku

Doprajte svojmu telu a mysli jesenný reštart

Príďte do Kúpeľov Sliač zregenerovať teraz za zvýhodnenú cenu 55 eur osoba / deň. Nezameniteľná kúpeľná atmosféra s výnimočným parkom, ktorý je na jeseň bohato sfarbený, odľahčí vašu myseľ a posilní vaše telo. Ruka v ruke s kvalitnými ubytovacími a stravovacími službami budú vaše kúpeľné chvíle plné pohody.

Radi by ste svojmu telu po náročných dňoch dopriali oddych a regeneráciu? Ak uvažujete ako aktívne využiť pohodový nádych jesenného obdobia, radi by ste si dopriali účinky prírodnej liečby a zároveň túžite po aktívnom oddychu, srdečne vás pozývame využiť našu jesennú akciu. V Kúpeľoch Sliač sme si pre Vás pripravili špeciálnu ponuku, ktorá platí až do 20. decembra 2022. Pri rezervácii pobytu si vyberiete ubytovanie vo vami preferovanom štandarde, stravu aj procedúry, a ďalej si už môžete plnými dúškami vychutnávať ich blahodarné účinky a okolitú prírodu.  Jedinečná liečivá voda, čerstvý vzduch a pestrofarebný kúpeľný park sa postará o rozprávkovú kúpeľnú atmosféru. Rozsiahly kúpeľný areál vám prostredníctvom srdiečkových trás ponúka priestor pre kratšie aj dlhšie prechádzky, súkromie a relax v tichom prostredí. Odpočinok a priestor na príjemný rozhovor nájdete v kúpeľnej kaviarni a vašim chuťovým bunkám ulahodí výborná gastronómia.

 

Unikátne prostredie plné liečivej atmosféry

Minerálna voda sliačskeho žriedla so stredne mineralizovanou vodou poskytuje blahodarné účinky prioritne pri liečbe srdcovo-cievnych ochorení. Vynikajúce výsledky však dosahuje aj pri liečbe pohybového aparátu, ženských chorôb a onkologických ochorení. Kúpeľná liečba taktiež podporuje imunitný systém pacientov, ktorí prekonali COVID-19. V neposlednom rade pobyt v Kúpeľoch Sliač úspešne zmierňuje dopady aj iných ochorení v mnohých oblastiach medicíny, civilizačných chorôb, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny.

V kúpeľnej liečbe sa v Kúpeľoch Sliač využíva z viac ako 40 druhov procedúr z oblasti balneoterapie, hydroterapie, tepelnej terapie, fyzioterapie a elektroliečby. S odborným tímom lekárskych špecialistov spoločne vyberiete tie najvhodnejšie procedúry, podľa vami zvoleného balíku. V Kúpeľoch Sliač ponúkame 4 atraktívne kúpeľné pobyty, ktoré sa líšia vo svojej dĺžke a intenzite liečby. Môžete si preto nájsť tú najvýhodnejšiu kombináciu práve pre vás a jesenné chvíle s vašimi blízkymi stráviť v jedinečnom Kúpeľnom hoteli Palace*** a kúpeľnom parku, ktoré sú vyhlásené za národné kultúrne pamiatky.

 

Po náročnom lete prichádza jeseň plná pestrosti

Povzbuďte svoje telo a myseľ, po náročných dňoch. Doprajte si jeseň plnú pohody a pestrosti v zážitkoch, ako aj chutiach. Vyberte si z pobytov Klasik, Reštart, Senior alebo Spoločná liečba. O vaše pohodlie sa postará tím ľudí so srdcom na správnom mieste. Regeneračný zážitok v ikonických priestoroch kúpeľov je v tomto období podčiarknutý pestrosťou 40 hektároch parku či samotných procedúr. Zdieľaný čas s vašimi blízkymi posilní spoločné zážitky a dotvorí kúpeľnú atmosféru.

Pozn. Akcia platí od 1.11.2022 až do 20.12.2022.

www.kupelesliac.sk

 

 

 

Podobné články