Naplánujte si svoj rekondičný pobyt v kúpeľoch

Autor článku:
Kúpele Sliač

Náročnejšie a rýchlejšie pracovné tempo je citeľné v mnohých pracovných oblastiach. Prepracovanosť, vyčerpanie alebo ľahšia únava organizmu poukazujú na potrebu regenerácie, ktorá telo posilní a pripraví do ďalších výziev. Uplatnite si aj vy možnosť absolvovať rekondičný pobyt a zažite spojenie pravej kúpeľnej atmosféry a oddychu od zaťaženia. 

Kúpele Sliač ponúkajú rekondičné pobyty pre zamestnancov firiem a spoločností. Ak ste s firemnou kultúrou ešte nezoznámený alebo ste si nie istý, či na takýto druh pobytu máte nárok. sme tu pre vás. Všetko spoločne naplánujeme tak, aby ste i vy, aj váš zamestnávateľ boli spokojní. Veríme, že váš čas je vzácny, vašu požiadavku nám preto zašlite emailom a my sa o všetko radi postaráme.

U nás si následne vychutnáte telu aj mysli lahodiace spojenie relaxačných a liečebných procedúr, a zažijete dokonalý rekondičný pobyt s pravou kúpeľnou atmosférou. Dôležitý a potrebný oddych bude doplnený o moderné služby, chutnú gastro ponuku či pestrú paletu kultúrnych zážitkov. V neposlednom rade bude váš pobyt osviežený časom v našom Kúpeľnom parku, prechádzkami a samotnou prírodou, ktoré idú ruka v ruke s kúpeľnými procedúrami. Ako jediné zariadenie na Slovensku totiž využívame pre vašu liečbu unikátny prírodný žriedlový plyn, ktorý sa odčerpáva priamo z kúpeľného prameňa. Jeho vplyv na ľudský organizmus je lekárskou verejnosťou cenený a bezkonkurenčný.

Váš rekondičný pobyt bude zložený zo širokej a pestrej ponuky procedúr, aktívneho odpočinku, ktorý nájdete aj na našich srdiečkových trasách v Kúpeľnom parku, a v neposlednom rade atmosféry, ktorú dotvárajú naši zamestnanci ich srdečným a láskavým prístupom. Kvalitné gastro poteší vaše chuťové poháriky. Vaše telo zregeneruje a osvieži svoje vnemy. Vaša myseľ pookreje v prostredí plnom kultúry a vzájomnej inšpirácie.

Tešíme sa na vás.

Podobné články