Využite svoj nárok rekreačný poukaz u svojho zamestnávateľa

Autor článku:
Kúpele Sliač

Radi by ste rekondičný pobyt absolvovali, ale neviete či naň máte nárok? Alebo by ste si radi uplatnili rekreačný poukaz pri pobyte v našich kúpeľoch? S prípravami vám radi pomôžeme. 

 

Rekondičný pobyt na mieru pre zamestnancov

Zamestnancom ponúkame dokonalý rekondičný pobyt s pravou kúpeľnou atmosférou. Dôležitý a potrebný oddych bude doplnený o moderné služby, chutné gastro či pestrú paletu kultúrnych zážitkov. Rekondičný pobyt je zložený zo širokej a pestrej ponuky procedúr, aktívneho odpočinku a atmosféry, ktorú vytvárajú naši zamestnanci ich srdečným a láskavým prístupom. Kvalitné gastro poteší chuťové poháriky a kultúrne podujatia dušu.

 

Rekondičný pobyt ako forma spolupráce

Veríme, že spoluprácu vieme vytvoriť aj na opačnej strane. Ako zamestnávateľ môžete s našimi kúpeľmi nadviazať aktívnu spoluprácu. Rekondičné, regeneračné či preventívne pobyty pre vašich zamestnancov vieme ušiť na mieru, podľa očakávaní a predstáv. Rekondičný pobyt realizuje náš odborný zdravotnícky personál, ktorý má prax a kvalifikáciu v  liečebnej rehabilitácii. Vašim zamestnancom po celú dobu rekondičného pobytu zabezpečíme individuálny zdravotný prístup.

 

Odľahčenie nákladov samoplatcom aj prostredníctvom rekreačného poukazu

V prípade, že nás navštevujete ako samoplatca a svoju peňaženku túžite odľahčiť, isto vás potešíme informáciou, že aj v Kúpeľoch Sliač môžete aktivovať svoj rekreačný poukaz od zamestnávateľa. Ten hradí zamestnávateľ v podiele 55 % z celkovej sumy, ktorá však nesmie prekročiť stropovú sumu 500 eur za pobyt. Pobyt by nemal byť kratší ako dve noci a obsah pobytového balíka, ktorý vám môže byť poskytnutý, môžete skonzultovať aj priamo s nami na nižšie uvedenom kontakte.

 

Starajme sa o svoju pohodu a zdravie

Vo svete nenájdete miesto, na ktorom by vyvierali minerálne pramene prirodzenej izotermickej teploty s vysokým obsahom kysličníka uhličitého tak, ako v Kúpeľoch Sliač. Pripomeňme si, že na zdraví a pohode záleží. Darujme si navzájom dni plné oddychu, pobytu v čarokrásnej prírode a čas s kvalitnou gastronómiou a pestrými rozhovormi. V Kúpeľoch Sliač vás čakajú vysoko účinné liečebné procedúry, ústretový a ľudský prístup personálu či unikátna atmosféra nádherného Kúpeľného parku.

 

Kúpele Sliač ponúkajú rekondičné pobyty pre zamestnancov firiem a spoločností. Všetko spoločne naplánujeme tak, aby zamestnanec aj zamestnávateľ boli spokojný. Veríme, že váš čas je vzácny, vašu požiadavku nám preto zašlite emailom a my sa o všetko radi postaráme. 

 

Podobné články